ADOPCJE

KOTY DO ADOPCJI

Najważniejsza jest pamięć o zasadzie ” DAJ KOTU CZAS ” jej przestrzeganie jest kluczem do sukcesu.

Łapek

Cudowny olbrzym ŁAPEK ,którego nikt nie widzi 😪 ŁAPEK jest dorosłym, bardzo grzecznym kotem , który ma już swoją hierarchię wartości..Kot, o którego nikt dotąd nawet nie zapytał, którego nikt nie widzi 😪 Trafił do nas z Chełmu z ropniem na łapie 4 miesiące temu. Łapek powoli traci nadzieję , ze i JEGO koś pokocha ,że i JEGO ktoś zechce . My jednak razem z nim nie tracimy nadziei , że i JEGO ktoś pokocha, że JEGO ktoś zechce. Gdy Łapek ma swojego człowieka, miskę i kawałek miejsca do leżenia na wyciągnięcie łapy, jest szczęśliwy. Wielkie szczęście , takie ok. 7 kg żywej wagi i chętnie jeszcze by się powiększyło , bo ma wielki apetyt. Łapek wiele już przeżył w swoim życiu i zaznał co to jest bezdomność a zwykła półka jest dla niego luksusem . Jednak my wiemy, że gdzieś jest ten wyjątkowy KTOŚ , kto zaprosi ŁAPKA do swojego życia i go pokocha a olbrzym odpowie tym samym , pokocha całym swoim olbrzymim sercem . Kociak jest wykastrowany , załatwia się bezbłędnie do kuwety .Szukamy dla niego domu, który zapewni mu bezpieczeństwo i odda całe serce. Może to właśnie Twoje szczęście czeka tu na Ciebie ?

 

Balbinka

BALBINKA – tak nazwaliśmy tą 2-3-letnia kotkę, gdy zimą zeszłego   roku trafiła pod opiekę naszej Fundacji.  Balbinka – co niezwykłe u kota – sama nie doprasza się o nic: zawsze cierpliwie czeka na swoją kolej.  To po prostu skromna istota: nie narzeka, nie płacze. Jakby mówiła: będę wdzięczna za trochę karmy i odrobinę pieszczot. Kotka jest trochę strachliwa , ale w warunkach fundacyjnych trudno ją będzie oswoić . Szukamy dla niej cierpliwego domu , który da jej szansę na normalne życie .BALBINKA  pochodzi z „rodziny” kotów z Prometeusza, którą nasza Fundacja zaopiekował się w styczniu. 2017r.  Był mróz (przypomnijcie sobie tą zimę) i nie mogliśmy pozostawić tej kociej gromady samej sobie, gdy jej opiekunki – bezdomne panie, którym pomaga stowarzyszenie Prometeusz, zaalarmowały nas, że przeprowadzają się i nie mogą już opiekować się ich ukochanymi kotami.

BALBINKA CAŁY CZAS CZEKA !!!!

Maciuś

Nazywam się MACIUŚ .Mam 4 miesiące i szukam pilnie kochanego domu. Jak miałem 1 miesiąc ktoś mnie nie chciał i wyrzucił na ulicę .
Miałem szczęście ,że trafiłem do przybranej mamy kotki , która mną się zaopiekowała i wykarmiła oraz na ludzi , którzy nie pozwolili mi umrzeć z głodu Moim miejscem bytowania przez 3 miesiące był plac budowy przy ul. Kartuskiej 343. Nie wiem jakim cudem tam przeżyłem .
Teraz jestem pod opieką fundacji a fundacja to jest tylko stacja , z której w różne świata strony odchodzą wagony .Chcę dojechać do celu ” Dom wyśniony ” .
Zaliczyłem już gabinet weterynaryjny, gdzie mnie odpchlono, odrobaczono i zaszczepiono.
FEJSBUKOWI PRZYJACIELE, mam do Was sympatii wiele,bo koty przecież lubicie , DAJCIE mi spokojne życie !!!

 

 

 

 

 

Stoczniowiec

Stoczniowiec był cały czas bezdomny . Żył na terenie stoczni. Trafił do fundacji z powodu pogryzienia przez lisa. Pokornie znosił wszystkie zabiegi , jakim go poddawaliśmy.Dziś jest w pełni sił. Czeka na prawdziwy dom. Świetnie dogaduje się z innymi kotami, ale – mimo swojego losu, to ludzi obrał sobie za najlepszych przyjaciół. Jeżeli okaże mu się wiele cierpliwości , ciepła , to na pewno się szybko się oswoi. Powoli zaczyna nabierać zaufania do ludzi. Nie mamy sumienia  wywieść go  na miejsce bytowania ,  ponieważ sobie już nie poradzi. Teren stoczni nie jest przyjazny dla kotów. Przygarnij szaro-białą sierotę !

Trój Łapka

Imię dostała z prostego powodu : brak tylnej łapki. Błąkała się na placu budowy przy ul. Piekarniczej. Nie wiemy, skąd się tam wzięła i co się jej przytrafiło. Ciepły kąt i wikt dała jej nasza fundacja . Tutaj – od lutego , czeka na prawdziwy , dobry dom. Jest trochę wycofana . Na pewno w warunkach domowych szybko się oswoi. Szukamy opiekuna cierpliwego, wyjątkowego o sercu wielkim jak Kosmos !

Komandos

Komandos to piękny , czarny , dorodny kot, z którego dumny będzie właściciel. Został wyrzucony z domu na gdańskim osiedlu Zielony Trójkąt i bardzo tęskni za towarzyszem człowieka. Z nadzieją czeka na  dom.

 

 

zapraszam na stronę facebook:

https://www.facebook.com/kotikowo/