ADOPCJE

KOTY DO ADOPCJI

Najważniejsza jest pamięć o zasadzie ” DAJ KOTU CZAS ” jej przestrzeganie jest kluczem do sukcesu.

Stella szuka pilnie domu tymczasowego lub stałego!
Maleńka, 6-7 tygodniowa koteczka biała w czarne kropki została znaleziona na stacji Paliw Shell Ujeścisko. Znalazła ją pracownica stacji wczoraj w nocy.
Trafiła pod opiekę naszej fundacji. Dostała na imię Stella. Dzisiaj została zbadana przez lekarza , miała zrobione RTG i okazało się ,że ma złamanie tylnej nóżki. Jutro czeka ją zabieg operacji. Koszty leczenia będą duże. Bardzo prosimy o wsparcie. Pomóżmy małemu kiciusiowi!
Kotka jest bardzo miła, próbuje wstawać mimo złamania. Uwielbia człowieka , a gdy weźmie się ją na ręce, natychmiast głośno mruczy i się przytula.
Szukamy pilnie domu , który by się zaopiekował koteczką po operacji. W warunkach fundacyjnych nie jesteśmy w stanie jej zapewnić odpowiedniej opieki .
JEŻELI MOŻESZ – POMÓŹ !
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cudowni bracia szukają pilnie domu !
Chłopcy korzystają z kuwety, lubią się bawić i aktywne spędzać czas. Kociaki lubią towarzystwo człowieka.
Bracia mają około trzech miesięcy, są odrobaczone, odpchlone i raz zaszczepione. Zależy nam aby kociaki poszły do adopcji razem, ale nie jest wykluczona adopcja pojedyncza.
KTO SIĘ NIMI ZAUROCZY !

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Jestem Julek – przyjaciel wszystkich stworzeń – tych na dwóch i na czterech nogach 😊
Mam trochę ponad dwa lata, ale nadal uwielbiam ganiać za piłką i bawić się czymkolwiek. Gdy tylko w fundacji, która się mną opiekuje, pojawi się nowa kocia bieda, ja zajmuje się nią, jak brat: przygarnę, przytulę, ogrzeję, namówię do zabawy. Tak już mam od małego wobec kocich braci i sióstr.
Długi czas nie rozumiałem tych istot na dwóch nogach. Trzymałem się od nich z daleka. W końcu dotarło do mnie, że ludzie nie biją, nie robią mi krzywdy, że mogą być przyjaciółmi. Ostatnio pozwoliłem im się głaskać i odkryłem, że to bardzo przyjemne 😊
Tylko dlaczego głaszczą mnie tak rzadko i za każdym razem inny człowiek? Jak dobrze byłoby mieć tego jednego, jedynego przyjaciela, który głaskałby mnie zawsze tak samo, zawsze tak, jak lubię….
Zostałem wykastrowany i zaszczepiony, a teraz czekam i czekam na swojego przyjaciela.
Może jesteś nim Ty?